icon

Příště až se budu chtít stěhovat tak mě prosím připomeňte co to obnáší.....příště buď upadám do kómatu a nebo vyhořím.....😉

avatar

Vy se stěhujete?

11. srp 2013
avatar

Ne nadarmo se rika lepsi vyhoret, ja jsem zvedava az se za par let budeme vracet do cr jak to bude vypadat 😀

11. srp 2013
avatar

Kajko jojo stehujeme do většího....sice v ulici ale to hrůzách co máme věci :-/....
@ikarkulka
@smisek2011 no to bych to tam vše nechala vzala Deti doklady a úspory a osobní věci šmytec 😉

11. srp 2013
avatar

znám stěhování :( v životě už nechci zažít :( ale budu muset ještě jednou časem do domečku 🙂

11. srp 2013
avatar

@miselinka2 Tk já se stěhovala už 6krát.Ale po šestý to bylo super.Protože z bytu 1+kk.Jsme se stěhovali do domečku.

11. srp 2013
avatar

@zdenkajan ja zatim 2 x ae i tak mi to stačí

11. srp 2013
avatar

@brusinka.pusinka to mi prijde skoda nechat tady rotoped parni hrnec televizi pc ruzne policky atd...Mozna to za tech par let nebude fungovat ale i tak nechat tady vse co mame a pak to kupovat znovu by byla hloupost...

11. srp 2013
avatar

@brusinka.pusinka copak jste měli za byt Já myslela že 3+1, bylo malé?

11. srp 2013