Proč nejde pomoci a vrátit úsměv těm,které nezištně milujeme,a oni se trápí,a jsou smutní.....jsem tu pro něj a bezmocná ☹
brusinka.pusinka
autor@petrablanka smutný příběh mladšího brášky ☹,už mám podezření že bude nenávidět vánoce....opět sám, opět zlomený,a nestaštný.....je mi do pláče ☹
29. pro 2013
Ach jo to mi je moc líto:( Takový věci by se stávat neměli!!! Taky vždy trpím, když se něco stane buď v rodině nebo někomu známému.
29. pro 2013
brusinka.pusinka
autor'
@petrablanka bohužel to už prožíváme po 4 ☹ vánoce jsou pro nej prokletím..... Tak moc bych mu chtěla pomocí ale není jak....je tím že tu jsem....že slyším a pohladim...poradit nejde a jeho bolest nezmirnim☹
29. pro 2013
Můžu se zeptat konkrétně co se mu stalo? Třeba i do IP.
30. pro 2013
Copak?:(