ráno vstáváme a malá říká mami udělej mi kakao a chleba s medíkem děkuji.... šla do koupelny a na wc.... dle příkazu jsem připravila a malá spapala... a povídá.... to jsme ráda že existují včelky.... a já říkám proč? protože mají továrnu na medík😀....
brusinka.pusinka
autorNo jasně také máme medík přímo od včelaře🙂 jen malou k ůlúm nepouštím sama jsme těžký alergik na píchanec... tak nechci ji vystavovat... ale ví jak jak to chodí se včelkami... jen ji asi nejde do hlavičk že tohomedíku umí udělat tolik😀
10. zář 2012
My máme včelky doma naše vlastní, takže holky taky vědí co a jak a je hezký pozorovat, jak to vysvětlují ostatním dětem jak to tam chodí 😀
10. zář 2012
Tak já jim to vyřídím ju tchán má včelky totiž malej s ním chodí a pomáhá mu u nich tak vzkaz předá 🙂 😵