icon

ráno vstáváme a malá říká mami udělej mi kakao a chleba s medíkem děkuji.... šla do koupelny a na wc.... dle příkazu jsem připravila a malá spapala... a povídá.... to jsme ráda že existují včelky.... a já říkám proč? protože mají továrnu na medík😀....

avatar

Tak já jim to vyřídím ju tchán má včelky totiž malej s ním chodí a pomáhá mu u nich tak vzkaz předá 🙂 😵

10. zář 2012
avatar

No jasně také máme medík přímo od včelaře🙂 jen malou k ůlúm nepouštím sama jsme těžký alergik na píchanec... tak nechci ji vystavovat... ale ví jak jak to chodí se včelkami... jen ji asi nejde do hlavičk že tohomedíku umí udělat tolik😀

10. zář 2012
avatar

My máme včelky doma naše vlastní, takže holky taky vědí co a jak a je hezký pozorovat, jak to vysvětlují ostatním dětem jak to tam chodí 😀

10. zář 2012
avatar

@nikiii a medík máte výborný 😉

10. zář 2012
avatar

@zuhur Jéééééééééééééééééééééééééééé, to děkuji moc a jsem moc ráda že vám chutná 🙂

10. zář 2012