Ráno:tatínku nech to na mě,vůbec nevíš co děláš.....a co dělám špatně?Přeci nemůžu mít černobílé puntikaté tričko,rifle a bílé boty a ty my dávás zelenou mikinu.....ach jo....dej mi ten kabátek s puntíky....děkuji..snad by se tolik nestalo bonbonku....stalo tatínku stalo...byla bych,jak šašek ....tatínek rezignoval dcera se oblékla sama 😀
Naše malá se vzteká, že chce jiné tričko už ve dvou letech.. Kam toto povede 😀
4. zář 2014
brusinka.pusinka
autor@hf naše se nevzteka...naše argumentuje...ale jen tatínkovi a dedovi....hold chlapy nemají vkus 😀
4. zář 2014
Naše taky neustále řeší, co se ji k čemu hodí a co ne🙂
4. zář 2014
u nás je to obdobné avšak my dělíme vkus na aktuální náladu podle superhrdiny :D A ke spidermanovi patří 3/4 kalhoty, k supermanovi rifle, k batmanovi pláťáky. No je to složité :D
4. zář 2014
😀