Simonko co to děláš s tím kufříkem? Neluš mami pšemýšlím co jsme zapoměla nabalit😀 Kouknu do kufru a tam:gumáky, plavky,balonek , omalovanka, hřeben,pastelky,knížka,panenka a jedny bonbónky😀
musím jen souhlasit!!!Fakt super kočenka 🙂
13. črc 2012
fakt je úžasná 😵
13. črc 2012
Šikovná! Někam vyrážíte?
13. črc 2012
brusinka.pusinka
autor@daluri jj Do Českého Ráje🙂
13. črc 2012
@brusinka.pusinka Tak přeji krásné počasí a pohodovou dovolenou!
13. črc 2012
je skvělá!! A přesně ví co potřebuje 😵