icon

Simonko co to děláš s tím kufříkem? Neluš mami pšemýšlím co jsme zapoměla nabalit😀 Kouknu do kufru a tam:gumáky, plavky,balonek , omalovanka, hřeben,pastelky,knížka,panenka a jedny bonbónky😀

avatar

je skvělá!! A přesně ví co potřebuje 😵

13. črc 2012
avatar

musím jen souhlasit!!!Fakt super kočenka 🙂

13. črc 2012
avatar

fakt je úžasná 😵

13. črc 2012
avatar

Šikovná! Někam vyrážíte?

13. črc 2012
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@daluri jj Do Českého Ráje🙂

13. črc 2012
avatar

@brusinka.pusinka Tak přeji krásné počasí a pohodovou dovolenou!

13. črc 2012