Hmm, tak sleduji, že už to přešlo k vám. U nás v Těšíně to bylo před dvěma hodinami.
4. srp 2014
Hezky pěkně !!! bych se i bála 🙂
4. srp 2014
brusinka.pusinka
autor@jana12369 milují tyto ukázky přírody jak umí čarovat....bohužel někdy to má pro lidí neblahé následky:*(
4. srp 2014
@brusinka.pusinka ano...je to přímo fascinující... a zároveň katastrofální....
4. srp 2014
Nádhera...! Ale bohužel jen do doby, než se z toho spustí voda.
4. srp 2014
jo no vypadalo to hrozně naštěstí to přešlo 🙂
4. srp 2014
Koukám že to profičelo asi celý moravskoslezský kraj, předchvílí jsme viděla takové fotky z Frýdku Místku, nad Ostravou bylo to samé a teď koukám i Havířov...
4. srp 2014






To je jak z nakyho hororu