icon

Supercela nad Havířovem

1 4
avatar

To je jak z nakyho hororu

4. srp 2014
avatar

Hmm, tak sleduji, že už to přešlo k vám. U nás v Těšíně to bylo před dvěma hodinami.

4. srp 2014
avatar

Hezky pěkně !!! bych se i bála 🙂

4. srp 2014
avatar

@jana12369 milují tyto ukázky přírody jak umí čarovat....bohužel někdy to má pro lidí neblahé následky:*(

4. srp 2014
avatar

@brusinka.pusinka ano...je to přímo fascinující... a zároveň katastrofální....

4. srp 2014
avatar

Nádhera...! Ale bohužel jen do doby, než se z toho spustí voda.

4. srp 2014
avatar

jo no vypadalo to hrozně naštěstí to přešlo 🙂

4. srp 2014
avatar

Koukám že to profičelo asi celý moravskoslezský kraj, předchvílí jsme viděla takové fotky z Frýdku Místku, nad Ostravou bylo to samé a teď koukám i Havířov...

4. srp 2014