ta jedna, ta dva, Tatry 😀 je tu krásně B-)
brusinka.pusinka
autorJsme ve Velká Lomnice v resortu Tatragolf....nádherné apartmány,zítra se těšíme na tůru,dneška jsem si užili Popradsky aqua city 😉
19. črc 2013
ta jedna, ta dva, Tatry 😀 je tu krásně B-)
Jsme ve Velká Lomnice v resortu Tatragolf....nádherné apartmány,zítra se těšíme na tůru,dneška jsem si užili Popradsky aqua city 😉
A kde jste přesně?