icon

ta jedna, ta dva, Tatry 😀 je tu krásně B-)

avatar

A kde jste přesně?

19. črc 2013
avatar

Jsme ve Velká Lomnice v resortu Tatragolf....nádherné apartmány,zítra se těšíme na tůru,dneška jsem si užili Popradsky aqua city 😉

19. črc 2013