icon

tak 7 pracovních dnů zamnou a teď dva dníčky volna.... zítra výlet za spolunarozenými dětmi na srazík do Oščadnice... už se na Vás děvčatat moc těšíme🙂

avatar

a už je po ňom ☹

18. srp 2012