tak máme velkou školkařku..... značku si vybrala papírového draka s proslovem .... už začíná podzim tak budu mít dlaka🙂 pokoukala po třídě seznámila se s paní učitelkou a hned se dožadovala pití🙂... nám dala pusu a se slovy už běžte však musíte placovat odkráčela za dětmi😀.... mám to ale užasné dítě🙂
Je to šikulka. Taky máme premiéru za sebou, prozatím úspěšně 🙂
3. zář 2012
brusinka.pusinka
autor@nikiii ať se Vám líbí🙂
3. zář 2012
..jéžiš, to je správná mudrlantka a bere to s nadhledem! 🙂 šikulka!!!
3. zář 2012
Šikula... :o)
3. zář 2012
šikulka 🙂