icon

tak máme velkou školkařku..... značku si vybrala papírového draka s proslovem .... už začíná podzim tak budu mít dlaka🙂 pokoukala po třídě seznámila se s paní učitelkou a hned se dožadovala pití🙂... nám dala pusu a se slovy už běžte však musíte placovat odkráčela za dětmi😀.... mám to ale užasné dítě🙂

avatar

šikulka 🙂

3. zář 2012
avatar

Je to šikulka. Taky máme premiéru za sebou, prozatím úspěšně 🙂

3. zář 2012
avatar

@nikiii ať se Vám líbí🙂

3. zář 2012
avatar

..jéžiš, to je správná mudrlantka a bere to s nadhledem! 🙂 šikulka!!!

3. zář 2012
avatar

Šikula... :o)

3. zář 2012