tak v práci je dobře...jsem na svém starém prac. místě🙂 a s lidmi co mám ráda🙂, ale je mi smutno☹ malou jsem viděla ve středu večer cca. 1 hodinku a uvidím ji až v sobotu ráno asi tak na 4 hodiny☹ už aby byl čtvrtek.... kdy budeme celý den spolu.-)
Taky to tak od září budu mít.
3. srp 2012
a kde pracuješ?já jsem prodavačka v potravinách a to děti vidím jen někdy.proto jsem na mateřské na 4 roky a co nejvíc si je užiju.
3. srp 2012
Věřím, že se stýská, ale zas na druhou stranu, dobře že máš práci zpátky 🙂 u mého zaměstnavatele dostaly všechny maminy co se vrátily po mateřské výpověď :-/ tak se toho už dopředu trochu děsím ☹