Ty jsi pěkná malá holčička🙂( chválí sousedka) a malá jí odpovídá: No dovolte já jsem už veliká a žádné mimino😀
6. čer 2012
Ta Simonka to je vyřidílka,ta se ve světě neztratí 😀
6. čer 2012
To vážně nemá chybu 😀
6. čer 2012
Ty jsi pěkná malá holčička🙂( chválí sousedka) a malá jí odpovídá: No dovolte já jsem už veliká a žádné mimino😀
Ta Simonka to je vyřidílka,ta se ve světě neztratí 😀
To vážně nemá chybu 😀
to nemá chybu 😀