užasná nocinka😀 malá si zpívala ze spaní😀 "vyjelo si na jaže, slunko v zlatém kočáže😀 tralalala, a uspívala celou písničku 😀 jsme se s manžou mohly udusit smíchy😀 byli 3 hodiny ráno😀 No není užasná😀
brusinka.pusinka
autor@stastnamila 🙂 jo je to užasné občas povíá něco ale písnička měla premiéru🙂 Hold ve školce nacvičují na besídku tak asi trénuje😀
24. dub 2012
Jé, tak to muselo být super 😵
24. dub 2012
brusinka.pusinka
autor@asmeena 🙂 bylo😵
24. dub 2012
Krásný 🙂
24. dub 2012
tak u nás je to stejné...🙂 MAtýsek nám také často připravuje noční kulturní vložku🙂 je to paráda, vid. Jsou tak roztomiloučký🙂
24. dub 2012
Tak to muselo být suprové!
25. dub 2012
to musí bejt krásný spát a najedou uslyšet něco tak krásného..se tu s manželem tomu smějeme.... moc hezké..cácorka malá... :o))))