užasné 4 dny volna🙂 čtvrtek výprava do rybího domu chytaní pstruhů, koukání na rybky a dovádění na dětském hřišti, večer náštěva babi a dědy🙂Pátek výlet s babi dědou do lázní jeseník... brouzdání v priznicových lázních🙂 Smonka se čvachtala jako by voda byla teplá ale můžu ujistit že byla jako led😀,večer mazlení s koťátky na chalupě🙂, Sobota užívání na aquaMánii na Olešné.... Tatínek se vydováděl na tobogánu a skluzavkách se svoji princeznou🙂 a Neděle v poklidu výlet na staré Hamry🙂Užili jsme si krásné sluníčkové dníčky a za 5 dní tradáááááá na dovču 😵
brusinka.pusinka
autor@maybay do Českého ráje 🙂
9. črc 2012
tam jsem travila detstvi, je to tam nadherne 🙂
9. črc 2012
My jsme byli v pátek v Lázních na minigolfu 🙂
9. črc 2012
ty joo, to byl tedy nabitý - ale parádní - program 🙂
9. črc 2012
kam jedete na dovcu?