včera jsme si užili krásné snížkování 😉 sáňkování a koulování.... Už se těším až pujdu pro malou do školky a stavíme se na kopečku
závidím závidím závidím🙂)))) tady v pořád sníh pořádně není a o sánkování nemůže být řeč☹ to je moc dobře,že si to malá užila, to správný🙂)))))))))))
16. led 2012
http://www.youtube.com/watch?v=Yjf-qL7b_Lc