včera na procházce si malou vzala naše Prababička Mařenka do knihkupectví aby si Karamelka vybrala dáreček knížečku... Vejdou a bábrlinka povídá tak Simonko tady jsou pohádky vybírej... dostaneš to odemě k narozeninkámale až v sobotu na oslavě. Simča kukla na babrlinku a povídá.... musí to být pohádka?Prodavačka i bábrlinka koukali a pak říkají a ty chceš jinou knížku než pohádku? A malá jo chi támhletu velkou abecedu 😀 s velkým usmevěm na tváří a prstíkem zdviženým k polici....paní prodavačka se lekla a říká a jak víš že je to abeceda? Simča na to plotože to tam je napsané... uplně s kamenou tváři odpověděla ... já se musela smát neboť měla naprostou pravdu....bylo tam napsané 🙂 Pěkně podle abecedy.... a toto je její vybraný dárek🙂
http://knihy.abz.cz/prodej/pekne-podle-abecedy
no jasně 😉 pohádky jsou pro mrňata a když holt nějakou bude Sim. chtít, tak si ji přečte sama 😀
to je fakt šikulka, ta se neztratí a škola pro ní bude určitě hračka 🙂
maličká je doopravdy šikulka
Malý chytrolín!
@dita_a_ivan 😀 jasně bude mi předčítat až budu mít po šichtě😀
@heaven_angel doufám že bude ja syn ... ten školou i gymlem proplouvá bez namahy.-)
@martinapleteni děkuji.-)
@daluri jj to ona je a někdy Miruš až malý vychcánek😀
ta je naprosto úžasná :D Doufám že budeme mít taky tak chytré dítě, holt už je to velká holka (ta se nakonec bude ve škole nudit) 🙂