icon

Venku hřmí a chýlí se bouřka a my s moji malou koukáme na pohádku na čt1 O ztracené Lásce a najednou malá křičííí. Mamííí mamíí tam jsme byli... to jen ten hlad s puškami a čeltami🙂 tam mají supl školu🙂 a já koukám a kouká a on to hrad Kost .... měla pravdu a má i panatovaka🙂

avatar

Koukáme na to samé a také se blíží bouřka, ale na hradě jsme nebyli 😀

26. črc 2012
avatar

@ffiinnkkaa my byli minulí týden ale prošly jsme mnoho hradů a zámku a ona si je snad všechny pamatuje😀

26. črc 2012
avatar

Můžete to se Sim. porovnávat tady http://www.filmovamista.cz/ jak vypadá to místo v reálu vs. ve filmu, pohádce atd. Je to můj mooc oblíbený web 😉

26. črc 2012
avatar

téda, šikula!! Já teda v pohádce málokdy nějaké místo poznám 🙂

26. črc 2012
avatar

@dita_a_ivan díky už jsme se utvrdila že jsme prožili pohádkovo filmovou Dovču.... jak tak koukám prošli jsme to řádně🙂

26. črc 2012
avatar

@brusinka.pusinka my jedeme příští týden a zrovna tady píšu seznam míst, který máme v plánu navštívit... a taky jedno filmový místo za druhým 😉

26. črc 2012
avatar

@dita_a_ivan užijte si to ať máte pohodové počasíčko ... nám vyšlo pršelo jen v noci a v pátek k večeru jsme ve skalách zmokly ale malá to měla jako velké dobrodrůžo🙂... a já příští týden už budu makat😀

26. črc 2012
avatar

@brusinka.pusinka ajajaj, takže tohle je poslední týden "svobody" ??? já jdu do práce až skoro za rok (v červnu 2013) a zrovna včera se mne jedna kámoška ptala, jak se těším zpět do práce 🙂))) a já na to pak večer tak myslela, že jsem z toho skoro nemohla usnout 🙂))

26. črc 2012
avatar

😀 no týden spíše pár dní😀 ale já se i těším🙂 jen mě mrzí že je to zrovna uprostřed prázdnin🙂 ale i tak snad výlety v klidu stihnem🙂
@dita_a_ivan

26. črc 2012
avatar

@brusinka.pusinka já se právě taky těším, ale na druhé straně si VELMI užívám tu domácí pohodu, klídek, žádný spěch... zejména tenhle uvolněný prádzninový režim mne baví :D

26. črc 2012
avatar

@dita_a_ivan užívej užívej Dituško ono to strašně rychle uteče🙂.... ale zase začne něco nového a také kouzelného... uvidíme jak ty naše drobotinky se stavají plnohodnotnými osůbkami ve společnosti... jak se přispusobují a jak se zdokonalují🙂

26. črc 2012
avatar

u nás je bouřka teprve ted.

26. črc 2012