Všem malým beruškám a broučkům z Modrého koníka přeji krásný den dětí 😵 Plný úsměvů, lásky, dobrot a her a pusinek🙂
vam taky, ps: nova Barbie koupena, no
1. čer 2012
brusinka.pusinka
autor@kristi to je príma u nás budu dárečky jěště zítra dneska jen Lepáci😀
1. čer 2012
My také přejeme hezký den dětí... :o)))
1. čer 2012
brusinka.pusinka
autor@elis85 Děkujeme teo Eli🙂 cmuk Pipince
1. čer 2012
Nápodobně, krásný dětský den! 🙂