icon

vzdávám nákup v lídlu ☹ chudák můj milovaný muž... ráno brzy vstal a při otevření byl v lídlu... chtěla jsme pouze punčocháče povlečení a jedny ponožky 🙂 Má jen ponožky a to prý proto že mu je dala paní která měla asi 10x ☹ opravdu nechápu☹ zlaté tchibo 🙂

avatar

zažila jsem něco obdobného,byla jsem tam 7:04 pro pánskou vestu,asi 200lidí před a ovšem nic nemám,důchodci sito brali i z vozíků,spousty maminek,takže než jsem se tam dostalanic nebylo

3. říj 2013
avatar

Koukám, že je to všude stejné.. já šla pondělí pro svetřík.. ale přišla jsem "až" v 9, takže se tam krčilo jen pár kousků, o to usilovněji se o ně přetahovalo pár důchodkyň, asi vnoučatům k Vánocům.. ještě že neměly hole, kterýma by se mohly tlouct 🙂

3. říj 2013
avatar

holky tak tady je odpo všeho dostatek

3. říj 2013
avatar

@weri1 no hold my na severu moravy máme opravdu problém, už je to dlouhodobé.... a v prodejně tvrdí že prostě nebudou mít víc že centrála to směřuje do větších měst..... ale ani v Ov neseženu :_-(

3. říj 2013
avatar

Tak v Táboře to bylo v devět úplně v pohodě a dokonce tam měli spoustu oblečení, co bylo v akci už v pondělí, docela mně překvapili..

3. říj 2013
avatar

@kupi tak to tiše závidím ☹

3. říj 2013
avatar

je pravda, že v mém rodném městě Jeseník taky nikdy není nic

3. říj 2013
avatar

tak jsem taky apsolvovala dneska nákup v Lidlu, vystupovala jsem z trolejbusu za 5sedm - ještě jsem si říkala že tam nebudu přece jak trubka stát - fronta šilená - pouštěli dřív než v 7hodin ☹. Ale naštěstí toho bylo překvapivě plno - teda kromě zimních bund. A to mě taky naštvalo - ukořistila jsem náhodou potřebnou 98 a malé je teď akorát, tak jsem zvědavá co bude nosit v lednu ☹.

3. říj 2013
avatar

Tal u nás se dalo od všeho sehnat ještě i před hodinou, ne všechny velikosti, ale bylo to tam. Naštěstí tu mám 2 Lidly, 8km a 15km, tak když něco fakt chci, většinou se zadaří.

3. říj 2013
avatar

Tak pánská vesta v žádném Brněnském Lidlu teda byla jsem ve 4

3. říj 2013
avatar

no tady v 7.40 nebylo nic z dětského ani malé ani velké ☹

3. říj 2013