icon

25 dni, bojim,bojim..

avatar
12. led 2011
avatar
bubanek
autor

Dekuju za uklidneni,to mi rika kazda mamca s mimcem v ruce🙂)ale poprdena jsem az za usima, no jo vyplasena prvorodicka🙂)kdy to prijde,jak to bude,jestli vse bude ok..

12. led 2011
avatar

držíme palečky, určitě to zládneš, jako každá ženská...neboj...

16. led 2011
avatar
bubanek
autor

Nic jinyho mi nezbyde,tak spis takovy strach,kdyz uz se povedlo a clovek zvladnul tyhle tydny,tak aby byla mala v poradku i pres problemy co jsem v tehu mela a nejak to vse dopadlo ok..clovek neprestane mit strach pak nikdy...

16. led 2011
avatar

to máš pravdu..

16. led 2011