25 dni, bojim,bojim..
bubanek
autorDekuju za uklidneni,to mi rika kazda mamca s mimcem v ruce🙂)ale poprdena jsem az za usima, no jo vyplasena prvorodicka🙂)kdy to prijde,jak to bude,jestli vse bude ok..
12. led 2011
držíme palečky, určitě to zládneš, jako každá ženská...neboj...
16. led 2011
bubanek
autorNic jinyho mi nezbyde,tak spis takovy strach,kdyz uz se povedlo a clovek zvladnul tyhle tydny,tak aby byla mala v poradku i pres problemy co jsem v tehu mela a nejak to vse dopadlo ok..clovek neprestane mit strach pak nikdy...
16. led 2011
to máš pravdu..
16. led 2011
@bubanek.........nebojte dobře to dopadne