bufobufo
5. bře 2013
POZOR! Nekvalitní hračka!
Z těchto kroužků jsem byla nejdříve nadšená - ČB kombinace pro dobrou stimulaci zraku miminka. Ale dnes jsem to vytáhla malému z pusy a zděšeně jsem si všimla, jak se bílý plast loupe! (viz přechod černého a bílého dílu) Za chvilku by jistě kousek spolknul. Pozor na to! Nekupujte!
spíš bych to hlásila na ČOI
5. bře 2013
vypadá to na Lamaze...
5. bře 2013
a nebo sassy
5. bře 2013
5. bře 2013
bufobufo
autor@terrav Právě z toho důvodu to postuju alespoň sem. Podařilo se mi dohledat to, jde o tento výrobek http://www.profibaby.cz/hracky/na-kocarek/ (hned první na stránce)
5. bře 2013
Díky za upozornění, přesně tyto kroužky máme doma, dostali jsme je
6. bře 2013
my měli ty modré a byli super ... má ještě v autě na hraní 🙂
6. bře 2013
Tenhle jsem kupovala od Šapito
6. bře 2013




Co je to za výrobce? Nahlásila bych to na Dtest.