Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Šestiletý španělský klučík má záškrt. Jde o první tamní výskyt po 28 letech.
  Děkujeme vám, rozmarní odpůrci očkování.
  Jen pro představu, co takový záškrt děla : http://nemoci.vitalion.cz/zaskrt/

  Zdravím! Nenatáčel dneska náhodou někdo Studio Kamarád? V jeho rámci dávali film Gruffalo s českým dabingem! Můj malej má tu knížku moc rád, máme ji v AJ, překládám mu to spatra, ale není to ono, neumím to ve verších. V tom dabingu si s tím docela pohráli. Kdyby to náhodou měl někdo v .avi, .mp4 a pod. dejte prosím vědět!!

  ZDENĚK PŘÍHODA (17.5. 1949 - 5.12. 1951)
  - U případů dětí zemřelých, utýraných, v komunistických vězeních a internačních "zařízeních" se někteří lidé neustále snaží používat různá zpochybnění a nepravdy. Děti by prý stejně zemřely. I na svobodě.
  - Není to pravda. Dětem nebyla poskytnuta adekvátní lékařská péče. Systematické bylo, že komunisty vězněné matky byly týrány skrze týrání svých dětí. Ať už to slyšely skrze dveře či jim to bylo "sdělováno" různými formami.
  Nezemřely jen děti několikadenní, ale i děti několikaleté. Jako malý Zdeněk Příhoda, který se dožil dvou a půl let.
  Zůstává rozum stát, že nejhorší zločiny komunistů nebyly po listopadu 1989 vůbec vyšetřovány. V Německu jsou zločiny nacistů vyšetřovány i 70 let po válce. A v Česku? Přitom zločiny proti lidskosti jsou nepromlčitelné.
  http://on.fb.me/12ZNGPq

  Hrůza! I když bylo v padesátých letech v Praze několik dobře vybavených porodnic, vězeňská správa neposkytla dětem narozeným "nepohodlným matkám" odpovídající péči. Malé kojence tak komunisté odsoudili k smrti. V otřesných podmínkách bolševického kriminálu, ve kterém službu vykonával polovzdělaný, primitivní personál neměli kojenci šanci přežít.
  http://virtually.cz/archiv.php?art=16145

  Nenajde se náhodou nějaká dobrá duše z Plzně a okolí nebo z Třeboňska, která by nám od 1. do 5. května mohla půjčit / pronajmout hlubokou korbu (Quickfix+adaptér) ke kočárku TFK Buggster S ? Díky!

  Vím, že spousta příkrmů ve skleničkách je přislazovaná. Nechci polemizovat o tom, zda to je, či není třeba. Ale musí být slazené tím nejlevnějším a zároveň tím nejškodlivějším, co je k dispozici? FRUKTÓZOVÝ SIRUP?? Konkrétně nalezeno na "Sunárek ovocný příkrm s jablky" Vím, že se opakuju: http://tinyurl.com/ldgu9k. Vím, video je dlouhé a je v angličtině - stručný a dost zjednodušený "vejcuc" v češtině je mimo jiné tady: http://tinyurl.com/d2decls

  Ad domácí porody http://l4nc3t.tumblr.com/post/42831581054/domac...
  Je to napsáno o dost drsnějším jazykem než bych použila sama, ale do puntíku se s tímto názorem ztotožňuji.

  Konečně! V plzeňském MarksSpenceru mají (mini) oddělení potravin!