Hrůza! I když bylo v padesátých letech v Praze několik dobře vybavených porodnic, vězeňská správa neposkytla dětem narozeným "nepohodlným matkám" odpovídající péči. Malé kojence tak komunisté odsoudili k smrti. V otřesných podmínkách bolševického kriminálu, ve kterém službu vykonával polovzdělaný, primitivní personál neměli kojenci šanci přežít.
http://virtually.cz/archiv.php?art=16145
bože to je otřesné, co se dělo a děje na tomto světě ☹
8. čer 2013
Strašné!