cermij
18. črc 2017
164 

Testování kartáčku a lžičky MAM

Pozdě, ale nakonec přeci jsem se konečně dostala k recenzi na testování lžičky a kartáčku MAM, který jsem s překvapením vyhrála a ještě jednou moc děkuji.

Testovali jsme tedy lžičku a kartáček MAM a naprostá spokojenost. Nejvíce se Davídkovi líbil kartáček, který nechtěl pustit z ruky a byl schopný s ním celý den zkusit. S čištěním ještě trošku bojujeme, nedostanu se do pusinky stoprocentně, ale Davídek se snažil i podle mě čistit sám a každý pokus super. Kartáček se mu dobře drží v ručičce jak je takový menší. Doteď používáme celá rodina kartáčky od jedné značky a bohužel ten dětský dělají takový podle mě hodně dlouhý a to u MAM je super, že je menší. Jedině možná že ta značka co mi používáme má ještě jemnější štětinky mi přijde, ale možná se mi to jen zdá.

Dále jsme testovali lžičky MAM. Davídek s touto lžičkou poprvé papal sám, ale ještě to neni ončo, akorát o moje nervy  tak se tomu ještě trošku vyhýbám. Ale lžička delší super! Do sklenic paráda, neušpiní se mi prsty jako s klasickou lžičkou když jsem se chtěla dostat do větších sklenic od příkrmu. Další fajn věc je zbarvení lžičky podle teploty a nejvíc nadšená jsem byla asi z ochrané krabičky na lžičky  doteď jsem lžičky vozila v pytlíku a ni jsem netušila, že se něco takového dělá.

Takže za mě testování dopadlo moc dobře a můžu jen DOPORUČIT.

KARTÁČEK

+ velikost kartáčku

+ kousátko 

+ měkké štětičky

LŽIČKA

+ délka obou lžiček

+ zbarvení podle teploty jídla

+ kryt na obě dvě lžičky zároveň

Nějak na zápor nemohu přijít ani u jednoho. 🙂 

URČITĚ DOPORUČUJI, BUDETE SPOKOJENÍ A JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI ZA PŘÍLEŽITOST OTESTOVAT.

#test_mam2

#recenze

Začni psát komentář...

Odešli