icon

Prosím, neporadíte něco přírodního na nadýmání a problematické trávení?? děkuju

avatar

fenykl, kmín

6. bře 2016
avatar

Hermánek, máta, materidouska

6. bře 2016
avatar

Tak taky noball z lékárny, v prvním trimestru mě to kolikrát zachránilo

7. bře 2016
avatar

děkuji za tipy

7. bře 2016