Holky prosim vas o radu, starsi ma od utery atb na streptokokovou anginu dnes ma vyrazku po celem krku a na casti hrudniku... nejspis asi alergicka reakce na atb je to takiva koprivka... mam mu to prestat davat nebo pokracovat? Jinak si na nic nestezuje ale asi by to mel dobrat... nebo na pohotovost? Ale s takouvou hlouposti? 🤷🏼♀️
Není to spálova angína? Tam je totiž vyrážka a zpusobuje ji streptokok...zkus na tu pohotovost zavolat, ale sama bych ATB nevysazovala...
19. dub 2019
A nebylo by lepší zeptat se někoho kdo má k tomu patřičné vzdělání? To opravdu v takovém případě dáte na radu cizích lidí? Hloupost to není a určitě bych zavolala na pohotovost.
19. dub 2019
chanellka
autorDiky vsem...❤️Volala jsem do decke... Antibiotika nevysazovat a kdyz se zhorsi tak mame prijet...
19. dub 2019
Zavolejte na pohotovost, urcite vam poradi