Prosim maminky ktere jsou zamestnane ve statni sprave... od 1.4 budu nastupovat do zamestnani na mestskem zastupitelstvi, zarazena do 7. Platebni tridy a vyse platu se ted jeste odviji od delky praxe.. moje otazka zni jestli se bude zapocitavat i doba kdy jsem byla s detmi na rodicaku s obouma do dvou let veku... nevite prosim nektera jak to je?🙏🏼
*0Pardon, paragraf 4, odstavec 5a
21. bře 2019
Jsem ve státní správě a dali mi po rodicaku papír, kde bylo, že mi započítávají praxi. Takže i u tebe by jí započítávat měli
21. bře 2019
Já jsem pracovala před rodicakem ve státní správě a vracela jsem se a něco mi zapocitali 🙂
21. bře 2019
Jsem ve skolstvi a mam to zapocitany
21. bře 2019
Pracovala jsem ve státní správě a započítané to mám
21. bře 2019
Ano zapocitaji
22. bře 2019
Nejsem ve státní správě, ale mělo by to být podle paragrafu 5, odstavec a tohoto vládního nařízení. Takže maximálně 6 let celkem.
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2006-564#p3