icon

Co delate se staryma hrackama?? Holcicky dostali spoouaty novych hracek...asi jako kazdy ditko o Vanocich 🙂ja to uz pred Vanoci hodne vytridila. Rozbyte do kose,nejake v poradku rozdala ale i tak toho mame doma s novyma hrackama kvanta!! Hracky jsou vsude a je mi lito nejakou vyhodit 🙂

avatar

Napadlo mě darovat do dětského domova?

25. pro 2015
avatar

dávám známým, nebo tady do skupiny věnuji, nebo na fb do skupiny místnáích maminek

25. pro 2015
avatar

Ha davala do detskeho domova.Ted uz opravdu pekne schovavam pac ja i manzel.mame mladsi sourozence kteri budou mit jiste taky rodinu a mohly by se hodit..

25. pro 2015
avatar

Pokud jsou v pěkném stavu, zkus dát i do skupiny Výměna

25. pro 2015
avatar

dětský domov, čekárny v ordinacích, dětská oddělení nemocnic, kavárny s dětským koutkem, všude tam budou za hračky určitě rádi

25. pro 2015
avatar

Ze me to nenapadlo 😀 znovu s holkama pretridim ,uvidime kolik toho bude a nekam darujeme 🙂 diky za tipy

25. pro 2015