Co delate se staryma hrackama?? Holcicky dostali spoouaty novych hracek...asi jako kazdy ditko o Vanocich 🙂ja to uz pred Vanoci hodne vytridila. Rozbyte do kose,nejake v poradku rozdala ale i tak toho mame doma s novyma hrackama kvanta!! Hracky jsou vsude a je mi lito nejakou vyhodit 🙂
dávám známým, nebo tady do skupiny věnuji, nebo na fb do skupiny místnáích maminek
Ha davala do detskeho domova.Ted uz opravdu pekne schovavam pac ja i manzel.mame mladsi sourozence kteri budou mit jiste taky rodinu a mohly by se hodit..
Pokud jsou v pěkném stavu, zkus dát i do skupiny Výměna
dětský domov, čekárny v ordinacích, dětská oddělení nemocnic, kavárny s dětským koutkem, všude tam budou za hračky určitě rádi
Ze me to nenapadlo 😀 znovu s holkama pretridim ,uvidime kolik toho bude a nekam darujeme 🙂 diky za tipy
Napadlo mě darovat do dětského domova?