icon

Devcatka starsich ditek... Davate deti na tabor?? Muzete nejaky doporucit??

avatar

Pražanka

26. led 2016
avatar

ja teda muzu doporucit za sebe Odolenku v Susicich...byl to super tabor a hned bych se tam vratila :D

26. led 2016
avatar
apacheee
AMBASADORKA

já osobně doporučuju vybrat takový tábor, kde bude dítko někoho znát - třeba tábro nějakého kroužku nebo tak, u nás toho je docela dost🙂

26. led 2016