Devcatka starsich ditek... Davate deti na tabor?? Muzete nejaky doporucit??
Pražanka
ja teda muzu doporucit za sebe Odolenku v Susicich...byl to super tabor a hned bych se tam vratila :D
já osobně doporučuju vybrat takový tábor, kde bude dítko někoho znát - třeba tábro nějakého kroužku nebo tak, u nás toho je docela dost🙂
Pražanka