icon

Je tu vubec nekdo kdo byl a nebo je tehu a nikdy mu neukazal tehu test? Kdyz jsem byla tehu poprve tak me twhu test nic neukazal jen jednu carku,jdu k dr a 8 tt. S druhym tehu to same a byla sem skoro v 9 tt. Ted mam 3 dny zpozdeni a stale cekam jestli se ta mrska dostavi -tehu test negativni. Takze opet nevim jestli mam spozdeni nebo jsem. A cim je vubec zpusobeno ze se to na testu ani jesnou neukazalo?

avatar

A počůralas ho? 😀

10. kvě 2016
avatar

Normalne i to sem zkousela 😀 😀

10. kvě 2016
avatar

Treba u prvni to bylo testu ☹ kazdy den aai dva mesice snad sva testy a nikdy ani dusik a pak dr vybafla ze sem v tom. Takovych penez to stalo 😀 u druhe jaem si koupila snad jen dva to uz sem nechtwla investovat a sla rovnou k dr . ale ted je to docela o nervy 😀 kdyz nwvim 😀

10. kvě 2016
avatar

@charli123 a neříkalas to dr? Třeba se s tím setkal, nějaká zajímavá anomálie 🙂

10. kvě 2016
avatar

jsi rarita

10. kvě 2016
avatar

Jo tenkrat me rekla at si udwlam test u ni. Ten sem udelala a byl negativni 😀 a rekla tak to aai tehu nebudete 😀 rikam ze mam hodne velky zpozdeni udwlala utz a byla tam 😀 ani mw nerekla proc me to neukazuje ☹
@alneka

10. kvě 2016
avatar

My twd sice planujeme 3. Ale domluvili sme se na pristi rok 😀 tak by to bylo ted hoodne neplanovany 😀

10. kvě 2016
avatar

@charli123 tož zajímavé to je velmi, ale co s tím, ti asi nikdo neřekne 🙂 Otravovat se utz. A teoreticky ti porod může vyjít na příští rok 😉

10. kvě 2016
avatar

@lv joo rarita 😀 docela vopruz nevedet 😀 navic ani nevim mam klaaicky priznaky jako kazdy mwsic pred MS i pred tehu 😀 pri Ms mam desnou zeavou ze je mi jedno jak to zkombinuju treba vcéra salam s cibuli a octe na to musli coko s mlikem a zavrsim romadurem 😀 ale to mam i u kramu tohle. Bolej kozy jak u kramu atd atd jen u ms chodim casro nekolikrat denne na velkou a vim ze ae blizi a ted nic 😀

10. kvě 2016