icon

Jsem tele a nepoznacila jsem si to. Nevite nekdo kde jsou miniatury? Jako ty zamecky a tak?

avatar

Mariánské lázně 🙂

20. zář 2016
avatar

mariánky Bohemian park

20. zář 2016
avatar

Zámek Berchtold

20. zář 2016
avatar

Miniuni Ostrava černá louka

20. zář 2016
avatar

Park Boheminium v Marianskych laznich, byli jsme a uzasne 🙂

20. zář 2016