Posilate nekdo pres postu balicek? Chtela bych pani poslat dve bodycka . jde to dat do vetsi obalky treba a poslat jako psani? Kdyby jste cca nekdo vedel i cenu budu moooc rada. Za pomoc poslu srdicko.
Doporučeně by jste se měla vejít do 45kč.
20. dub 2016
ano jako doporuč. dopis buď za 44 nebo se zákaznickou kartou 43 kč. Obyčejně bych neposílala, mám špatnou zkušenost.
20. dub 2016
Obyčejně vám to asi neprojde kvůli výšce balíčku
20. dub 2016
mělo by jít do velké obálky za 21kč obyčejně, popř. 44doporučeně