icon

Posilate nekdo pres postu balicek? Chtela bych pani poslat dve bodycka . jde to dat do vetsi obalky treba a poslat jako psani? Kdyby jste cca nekdo vedel i cenu budu moooc rada. Za pomoc poslu srdicko.

avatar

mělo by jít do velké obálky za 21kč obyčejně, popř. 44doporučeně

20. dub 2016
avatar

Doporučeně by jste se měla vejít do 45kč.

20. dub 2016
avatar

ano jako doporuč. dopis buď za 44 nebo se zákaznickou kartou 43 kč. Obyčejně bych neposílala, mám špatnou zkušenost.

20. dub 2016
avatar

@renyb
@renatuss
@lenicka07 dekuji mooc posilam vsem 🙂

20. dub 2016
avatar

@charli123 Děkuji, jsi hodná 🙂

20. dub 2016
avatar

@charli123 díky, to nemuselo být, ráda poradím když něco vím🙂 hezký zbytek dne

20. dub 2016
avatar

@charli123 Moc děkuji za srdíčko!!!!!!

20. dub 2016
avatar

Obyčejně vám to asi neprojde kvůli výšce balíčku

20. dub 2016