icon

Rikala ste si nektera ze treti dite nechcete za zadnou cenu? A pak jste obratily? Ja byla vzdy rozhodla dve a dost. Muz to bi taky ikdyz by treti chtel mooc. Mame dve holky 6 a 2 roky.. A ja uz tri mesice premyslim ze bych vlastne jeste jedno chtela. Cekam az ten pocit zmizi a zatim ho chci cim dal vic. Nevim co me to popadlo zniceho nic??? Chlapoj teda nic nerikam jelikoz by chtel hned 😀

avatar

my cakame třetí 😉 syn už je dospělí a dcera bude mít 15 a strašně se na miminko tesime! ale tři roky zpátky kdyby mi někdo řekl že budu chtít miminko tak mu potukam na hlavu 😂

13. pro 2015
avatar

Po druhém porodu sem řekla ne a docela dlouho to vydrželo.Dceři pak byly dva roky a bylo zaděláno na třetí 🙂

13. pro 2015
avatar

U nás ta touha po třetím taky přišla náhle no a nakonec jsme jí podlehli a po dvou holčičkách máme naprosto úžasného chlapečka 🙂 Taky jsem vždy tvrdila, že dvě bohatě stačí. No a nakonec máme tři. Doufám, že tím už končíme 😀

13. pro 2015
avatar

Myslim, ze takhle to muze byt porad dokola, ze je to takove pudove, pak si to musis srovnat s moznostma a celkovou situaci, jestli biologicke hodiny poskechnout nebo ne

13. pro 2015
avatar

Ja jsem z peti deti. Ted rikam, ze mam dve ruce, coz je min, nez potrebujes pro dve deti 🙂. Kterou ruou bych chytala treti? Ale davam tomu tak dva roky a uvidime 🙂

13. pro 2015
avatar

Mít pořádný finance a zdraví,tak mám dětí třeba pět 😀 Ale i tak už si na to netroufám 😲

13. pro 2015
avatar

Já vždy chtěla dvě děti. Zatím mám jedno a už teď vím, že chci tři 😀

13. pro 2015
avatar

My snad ted treti cekame 🙂 mela jsem to stejne, ale po druhem porodu sluz a chtela jsem treti 🙂 i proto ze mame dva kluky 🙂

29. pro 2015
avatar

@macekv tak gratuluju 🙂 my mame dve holky tak by byl kluk super 🙂 ale my asi nic krom holek narozenych v rijnu neumime 😀

29. pro 2015