SOS 😀 zitra ma mala ve skolce karneval a me stale nic nenapadlo za co by mohla jit ☹ nenapada vas neco ? Z toho co dum dal nejlepe?? 😀
muchomůrka - bílé tričko a punčošky, případně spíchnout krátkou sukýnku a na hlavu papírový široký kornout - nebo jak to popsat, bílé fleky z vaty 🙂
nebo kočička, pokud by snesla namalovaný nosík a fousky tužkou na obočí - pak stačí čené/bílé oblečení, přišít ocásek ze silonky a udělat papírová ouška
Večerníček - modré tričko, žluté nebo červené gaťky, papírová čepice a naučit písničku https://www.youtube.com/watch?v=n_o3i5H-fLc 😀
pirát, šátek dozadu a černou tužkou kníra, papírovej meč. Čarodějnice, papírová kouzelná hůlka, do starýho trička do děr plyšový myši, nebo tak něco, rozcuchat.
krabici kolem těla a nahoru přilepit popcorn
Sněhulák (Olaf) - pílé punčocháčky, velký bílý rolák (klidně dospělácký), kolem těla pod něj dát malou deku, přepásat páskem, nalepit/připíchnout černé puntíky z papíru jako knoflíky, udělat papírový nos jako kornoutek. Nebo bez nosu a puntíků přidat bílou čepici a je to Křemílek.
Za maminku 🙂
Tak z toho urco neco vyberu 🙂 dekujii mooooc 🙂
Kdyby byli i fotky co ste vytvareli vy jako inspirace byla bych nesmirne stastna 😀