icon

SOS 😀 zitra ma mala ve skolce karneval a me stale nic nenapadlo za co by mohla jit ☹ nenapada vas neco ? Z toho co dum dal nejlepe?? 😀

avatar

Kdyby byli i fotky co ste vytvareli vy jako inspirace byla bych nesmirne stastna 😀

2. únor 2016
avatar

muchomůrka - bílé tričko a punčošky, případně spíchnout krátkou sukýnku a na hlavu papírový široký kornout - nebo jak to popsat, bílé fleky z vaty 🙂

2. únor 2016
avatar

nebo kočička, pokud by snesla namalovaný nosík a fousky tužkou na obočí - pak stačí čené/bílé oblečení, přišít ocásek ze silonky a udělat papírová ouška

2. únor 2016
avatar

Večerníček - modré tričko, žluté nebo červené gaťky, papírová čepice a naučit písničku https://www.youtube.com/watch?v=n_o3i5H-fLc 😀

2. únor 2016
avatar

pirát, šátek dozadu a černou tužkou kníra, papírovej meč. Čarodějnice, papírová kouzelná hůlka, do starýho trička do děr plyšový myši, nebo tak něco, rozcuchat.

2. únor 2016
avatar

krabici kolem těla a nahoru přilepit popcorn

2. únor 2016
avatar

Sněhulák (Olaf) - pílé punčocháčky, velký bílý rolák (klidně dospělácký), kolem těla pod něj dát malou deku, přepásat páskem, nalepit/připíchnout černé puntíky z papíru jako knoflíky, udělat papírový nos jako kornoutek. Nebo bez nosu a puntíků přidat bílou čepici a je to Křemílek.

2. únor 2016
avatar

Za maminku 🙂

2. únor 2016
avatar

Tak z toho urco neco vyberu 🙂 dekujii mooooc 🙂

2. únor 2016