Vecer byl deeesnej slejvak a vichr a kdyz se clovek rano vzbudi tak vsude bilo 😀 je to mozny toto ? 😀 si to pocasi dela srandicky 😀
Vecer byl deeesnej slejvak a vichr a kdyz se clovek rano vzbudi tak vsude bilo 😀 je to mozny toto ? 😀 si to pocasi dela srandicky 😀
joo jeee...u nás včera hnus, lilo a ted chumelí....