icon

Vecer byl deeesnej slejvak a vichr a kdyz se clovek rano vzbudi tak vsude bilo 😀 je to mozny toto ? 😀 si to pocasi dela srandicky 😀

avatar

joo jeee...u nás včera hnus, lilo a ted chumelí....

31. led 2016
avatar

U nás pršelo,vítr strasnej a dnes modrá obloha.

31. led 2016
avatar

Uz sviti slunicko 😀 ale bilo je stejne ☹

31. led 2016