icon

Zítra (vlastně už dnes odpoledne) jdeme na pálení čarodějnic. Terezka nemá kostým. Rychle jsem něco vytvorila. Ještě chybi klobouk a saticky musím doladit na modelce. Těším se,jak se bude tvářit 🙂

avatar

krásné.šikovná.malá bude nadšená.

30. dub 2018