Za mě teda krátký, zvýrazňuje Vám to obličej 😉
25. zář 2015
Určite krátký, jste v nich mnohem zajímavější.
25. zář 2015
mne se libi ty kratsi 🙂
25. zář 2015
Imne se víc líbí ty podkota
25. zář 2015
Kratší ;)
25. zář 2015
Za mě teda krátký, zvýrazňuje Vám to obličej 😉
Určite krátký, jste v nich mnohem zajímavější.
mne se libi ty kratsi 🙂
Imne se víc líbí ty podkota
Kratší ;)
Jednoznačně dlouhý. Zkus si koupit zinek, ten je na vlasy a nehty dobrej 🙂