icon

Holky poradite mi dlouhy vlasy nebo kratky? Vzdy sem je strihala do podkovy ale ted sem nechala dlouhy je pravda ze my dost padaj :-/ tak nevim

avatar

Jednoznačně dlouhý. Zkus si koupit zinek, ten je na vlasy a nehty dobrej 🙂

25. zář 2015
avatar

Za mě teda krátký, zvýrazňuje Vám to obličej 😉

25. zář 2015
avatar

Určite krátký, jste v nich mnohem zajímavější.

25. zář 2015
avatar

mne se libi ty kratsi 🙂

25. zář 2015
avatar

Imne se víc líbí ty podkota

25. zář 2015
avatar

Kratší ;)

25. zář 2015