Koukate nekdo na soudkyni to je mazec dneska 😀
cirkus...já se fakt směju.....to jsou herecké výkony 😀
12. lis 2015
Koukám se. Je to mazec :D jako upřímně jsem se aspoň konečně zasmála po celém dni :/ :D
12. lis 2015
I já :D Ani nepřepínám reklamy jako to dělávam. Jen abych něco neprošvihla :D
12. lis 2015
Já bych taky nešla :D :D Upřímně opravdu raději ne :D
12. lis 2015
Bych tu Sidónii nakopala do prdele 😀😀 jak furt řvala
12. lis 2015
Já pořád nechápu zda je to pravda nebo nahrané?? Dneska je to komedie :D :D