Maminky dá se s kočárkem na Pustevny? Chtěli bychom s manžou skouknout ledové sochy a nic na netu nemůžu najít. Máte některá zkušenost?
cinky
autor@lenakvapilova Já právě nevím 😀 Proto se ptám. Teď hodně nasněžilo, tak by mě zajímalo, jak to tam vypadá a zda tam některá maminka byla.
14. led 2012
@cinky to ti víc asi neporadím :(
14. led 2012
Jezdi nahoru autrobus a jinak lanovkou🙂 malou do naruce a kocar pofici zvlast.. taky uvazujeme, ze bychom se jeli podivat.))
15. led 2012
cinky
autor@lucietka77 @kami1984 tak u nás výlet padá...☹ Manžel byl na výškrab bradavice z chodidla a i když je to už 3. den, tak mu to neustále krvácí a bolí ho to ☹
19. led 2012
já si myslím že jo ,po té příjezdové cestě, ne?