Maminky dostala jsem nabídku na autosedačku maxicosi 9-18 kg (bez isofixu) za 1500,-. Je pěkná a nebouraná. Je to dobrý kup? Mě se do starší sedačky moc nechce, ale ta cena je super...
a prodávajícího znáš?sedačku jsi viděla,osahala,vyzkoušela?jak je sedajda stará?🙂 pokud by bylo vše ok,nebála bych se toho.-)
Já mám sedačku 9-18 od kolegy z práce a je v pohodě....
Pokud mas moznost ji videt osobne, tak proc ne.. naslepo bych ji nekupovala.
starší sedačku bych nekoupila....proč maminky šetříte na bezpečnosti dítka? tak si odpustě třeba něco jiného 🙂
Cena je určitě velmi zajímavá, ale na autosedačce bych nešetřila. Je to základ bezpečnosti - pokud by byla cca půl roku stará a nebyli na ní vidět známky poškození proč ne. Ale starší jak třičtvrtě roku bych nekupovala. Maxi-cosi je jedna z nejlepších autosedaček s nejlepšíma testama má hodnocení 04 což je nejvíce. Starší kolekci novou lze sehnat i za 3.500,-.
Změna ceny 3.500,- jsou vajíčka 0-13kg, větší jsou dražší kolem 5.000,-
Když už tak Romer než Kiddy, ale zkuste ještě Concord ten je velmi dobrý.
cena super.,ale taky bych do strší nešla ☹