Maminky když při nákupu v DM u sebe nebudu mít kartu, dá se to nějak obejít, abych posbírala body a k tomu si vytiskla něco z terminálu?
Z terminálu nevytisknes nic,musis mit kartu a body ti kdekoliv pak cca do 7dni nactou...
11. říj 2012
nestačí na ten terminál jen vedět číslo karty?? a body se dají dočíst 2týdny zpětně, ale musíš si nechat účtenku
11. říj 2012
můžeš si akorát nechat účtenku a při příštím nákupu ti to načtou, ale s terminálem nehneš, tam je snímací pole pro kód karty..číslo karty je v tomhle případě k ničemu..
11. říj 2012
cinky
autor@kami1984 @lgsk @pavluska01 @eeelishka holky děkuji za reakci... Nakonec jsem to vyřešila jinak 🙂
13. říj 2012
body se dají do 14ti dnu s účtenkou v dmku načíst...ale víc asi nic