tak a je tu první nemoc ☹ Kašleme obě dvě jak tuberáci, já mám rýmu jako trám a Kačka měla chvíli horečku ☹ Ale čípek ji téměř hned srazil.
Bobek malý,snad už ji bude líp... My máme sinecod a mucosolvan,jen mě trápí pískání na jeho plicích.
2. bře 2012
Holky, urcite to vite, ale pro jistotu - nedavejte jim nic na vykaslavani na noc. My jsme na kasel davali na noc stoptussin. Ale mala byla jen podrazdena od rymy..... Drzim pesti, at jste brzo fit.
6. bře 2012
Malý je taky nemocný, naštěstí měl jen 37,5 a kucká jako ďas..