Ahoj, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s dětskými elektronickými chůvičkami- rádi bysme měli malou pod dohledem, když spí a my si chceme užít trochu společné pohody třeba večer u TV. Manžel mi říká, že může donést z práce nějakou wifi kameru třeba něco takového https://svetla-elektro.cz/803-wifi-ip-kamery a prý je to v podstatě to samé, tak nevím, jestli chůvičku kupovat, nebo si s tou kamerou vystačíme.
Mam videochuvicku jablotron a maximalni spokojenost..jen signal je horsi kdyz je to pres nekolik zdi a jeste dvere...jinak super obraz i zvuk
WiFi kamera stačí, výhoda je neomezená vzdálenost přenosu 😉
Zase nelze přenést kameru 🤔. Známí upevňovali kameru z chůvičky na kočárek, můžeš ji vzít na dovolenou.
Jinak mi tvůj manžel připomíná mého 🤭
Máme kameru a vše v pohodě, obraz i zvuk.. Pak dáme kameru na dvůr.

Chůvička vám přenese i zvuk...takže záleží, jestli chcete pouze vidět nebo i slyšet...