icon
9 / 19
Semifinále:oD
avatar

Nádhera !!

20. lis 2010
avatar

Nádhera,ale asi ti to admini smažou jako každému,kdo má fotky dortu bez dětí☹

20. lis 2010
avatar

@benjik No, když smažou, tak smažou. Logiku bych teda postrádala (jde o dort evidentně dětský) ale co:o)

20. lis 2010
avatar

@collette jen to bude škoda☹ Dej foto i do tématu marcipánové dorty

20. lis 2010
avatar

To je nádhera 😵 Kdyby se kamarádce chtělo patlat s dortíkem pro princeznu, jednu bychom měli 🙂

27. říj 2011
avatar

To je super... !!! Šikulka..

20. lis 2011
avatar

dokonalý 😵

7. zář 2012