
9 / 19
Semifinále:oD
Nádhera,ale asi ti to admini smažou jako každému,kdo má fotky dortu bez dětí☹
20. lis 2010
To je nádhera 😵 Kdyby se kamarádce chtělo patlat s dortíkem pro princeznu, jednu bychom měli 🙂
27. říj 2011
To je super... !!! Šikulka..
20. lis 2011
dokonalý 😵
7. zář 2012
Nádhera !!