... A za necelých 5 hodin se narodí Kubík - 3,71 kg vážící a 52 cm měřící. A já tomu do poslední chvíle nebudu věřit🙂
Za pět hodin budu (doufám) tvrdě spát, takže předem mrňousovi hladký průlet a vše nejlepší. 😀
16. lis 2010
collette
autor@luuca.b Nevěš hlavu, kolem 11. měsíce jsme na tom byli stejně. Přes den skoro nepil a doháněl to v noci. Teď se naučil pít hodně přes den a je to mnohem lepší. Ale byla to rychta. Kromě mléka nechtěl nic pít, zkoušela jsem snad všechno, dokonce jsem se zpronevěřila svému přesvědčení, že sladké nápoje ne, ale ty byly odmítány ještě rezolutněji a pak jsem objevila, že rooibos mu docela chutná a už ho pije o 106. Jen mu musím hrneček pořád strkat do pusy:o)
17. lis 2010
tak přeji Kubíčkovi vše nej k prvnímu ročku...je to neskutečné jak to letí,vid?🙂