icon

... A za necelých 5 hodin se narodí Kubík - 3,71 kg vážící a 52 cm měřící. A já tomu do poslední chvíle nebudu věřit🙂

avatar

tak přeji Kubíčkovi vše nej k prvnímu ročku...je to neskutečné jak to letí,vid?🙂

16. lis 2010
avatar

Za pět hodin budu (doufám) tvrdě spát, takže předem mrňousovi hladký průlet a vše nejlepší. 😀

16. lis 2010
avatar

@luuca.b Strašně:o) Už jsem s tím otravná, ale chtěla bych na chvilku vrátit čas a prožít si to znovu:o)))

16. lis 2010
avatar

@neumisa No, je možné, že Kuba se vzbudí na žížu, tak já Ti kdyžtak cinknu, ju?

16. lis 2010
avatar

@collette věřim ti já jsem na tom stejně my máme roz za necely měsíc☹' kde jsou ty miminka☹

16. lis 2010
avatar

@collette taky se ti ještě budí na jídlo v noci???

16. lis 2010
avatar

@collette zkus a uslyšíš sopku ... 😀

16. lis 2010
avatar

@luuca.b No, řekla bych, že spíš na žížu. Kolikrát stačí pár loků čajíku...

16. lis 2010
avatar

@collette tak to je super mě vypije i 500ml jen v noci

16. lis 2010
avatar

@luuca.b Nevěš hlavu, kolem 11. měsíce jsme na tom byli stejně. Přes den skoro nepil a doháněl to v noci. Teď se naučil pít hodně přes den a je to mnohem lepší. Ale byla to rychta. Kromě mléka nechtěl nic pít, zkoušela jsem snad všechno, dokonce jsem se zpronevěřila svému přesvědčení, že sladké nápoje ne, ale ty byly odmítány ještě rezolutněji a pak jsem objevila, že rooibos mu docela chutná a už ho pije o 106. Jen mu musím hrneček pořád strkat do pusy:o)

17. lis 2010
avatar

@collette jj nápodobně skporo vůbec nepije 50 ml maximum a to mu to pití strkám furt ..už jsem vyzkoušela zkoro vše zkusim ten rooibos.třeba mu to pujde🙂

17. lis 2010