icon

Asi si půjdu hodit mašli - dneska jsem se na poslední konzultaci před zákrokem dověděla, že dva měsíce nebudu smět nic zvedat. To znamená, že tu budu mít manželovu tchýni dva měsíce pečenou vařenou... To někdo nepřežije...

avatar

hihi nezávidim ,já sní bydlim 😖

22. říj 2010
avatar

@pandysek Ona je jinak zlatá, ale jakmile mi začne organozovat domácnost, tak jsem zase ta desetiletá holka, které organizuje pokojíček, volný čas a školní aktovku a v tu ránu vypouštím páru z nozder a hrabu kopýtkem... A když se jí snažím kočírovat, tak je problém. To musí manžel, protože co on řekne, to je pro ni málem slovo bóží... Prostě budu pořád její malá holčička, které musí říct co a jak, protože to tak prostě bude lepší...

22. říj 2010
avatar

@collette Držím palce, ať udržíš nervy na uzdě a co nejdřív je všechno v pořádku 😉

23. říj 2010
avatar

Tak to preji hodne trpelivosti!!!

24. říj 2010