icon

Dnes jsem byla připravena. Protože se mi dva jogurty zdály na takové malé bříško dost, udělala jsem mu obvyklý mix z jednoho a půl. Smůla. Neprošlo. Zblajznul oba. Začínám rozumět rčení "lepší šatit, než živit" :oD

avatar

to souhlasím, i když u nás není výhra ani jedno 🙂)))))

28. zář 2010
avatar

@kooblich Asi to vezmu zpět, začala jsem koukat po zimních kombinézách. Málem se mi protočily bulvy:oO

1. říj 2010
avatar

@collette 😀 😀 😀 jj, oblečení je fakt maso...

4. říj 2010