icon

Dnes poslední pooperační kontrola u Apolináře. Všude plno těhulek, mamulek a čerstvoučkých miminek... Ach bóže, jak já bych těhotněla:oD

avatar

Vždyť máš určitě krásného chlapečka Collete! Ten Tě potřebuje nejvíc a ne ustaranou maminku, tak se netrap tím, že další třeba nebude. Ono třeba bude .o) to nemůžeš nikdy vědět.. Já třeba ani po roce, co máme Matýska nezačala chtít další po tom hrozném porodu :((

30. čer 2010
avatar

@neu.sona Jé, to nebylo smutné postesknutí:o) Já si jen tak připomněla, jak to bylo úžasné, když jsem čekala Kubíka. Ten pocit se nedá ničím nahradit. Když o tom s někým mluvím, tak to přirovnávám k touze narkomana po další dávce:oD Jsem spokojená a i když jsem si vždycky přála dvě děti, nebudu pokoušet osud. Jen prostě když to vidím, tak se přiblble usmívám a vzpomínám:oD A moc dobře si uvědomuju, jaké jsem měla a mám obrovské štěstí:o)

1. črc 2010