icon

Dnes první den v práci:o) Těch 6 hodin v kanceláři má své kouzlo. Rychle to uteče a já pak natěšená běžím domů. A pak jsem si daleko víc užila odpoledne s Kubíkem:o)))

avatar

chci takýýýýýýýýýý

3. led 2011
avatar

@hasky24 Nebuj, dočkáš se... Zase to ber tak, že nemusíš vystřelit z postele jak praštěná mokrým hadrem... Dnes to tedy bylo kruté:o/

3. led 2011
avatar

to věřim..ale stejně

3. led 2011
avatar

To jsem ráda za Tebe, že to dobře dopadlo a za Kubíčka, že má doma spokojenou maminku!!.o))

7. led 2011
avatar

@peetrunka Děkuju, i já jsem ráda a co teprve tatínek:oDDDDD

7. led 2011
avatar

@collette .o))) Ufff...v pohodě už je po 22hod. !! .o)))))

7. led 2011