Dnes první den v práci:o) Těch 6 hodin v kanceláři má své kouzlo. Rychle to uteče a já pak natěšená běžím domů. A pak jsem si daleko víc užila odpoledne s Kubíkem:o)))
to věřim..ale stejně
3. led 2011
To jsem ráda za Tebe, že to dobře dopadlo a za Kubíčka, že má doma spokojenou maminku!!.o))
7. led 2011
chci takýýýýýýýýýý