icon

Došli jsme k závěru, že Kuba bude buď popelář, nebo bude studovat medicínu na Sorboně, protože se buď hrabe v recyklaci, nebo šmejdí v knihovně, ze které vytahuje jen průvodce Paříží a somatologii:oD

avatar

přijde na to, co všechno v té knihovně máte... jestli jen průvodce a somatologii, tak nemá moc na výběr 😀

20. črc 2010
avatar

@ikarkulka No, je toho tam víc, ale tam co dosáhne, opravdu moc velký výběr nemá - různé kuchařky, průvodce po světových metropolích a lékařská literatura:o) Ale neomylně jde po těchto dvou:oD

20. črc 2010
avatar

Tak Ondra bude buď popelář (v odpadkáči je furt) nebo bude opečovávat ženy, stále má v parádě moje laky na nehty 🙂

21. črc 2010
avatar

@klarka1 Jo, tak ty jsem vloni v létě odložila do lednice a ještě je nevytáhla:o( Měla bych se nad sebou zamyslet:oD

21. črc 2010
avatar
21. črc 2010