Došli jsme k závěru, že Kuba bude buď popelář, nebo bude studovat medicínu na Sorboně, protože se buď hrabe v recyklaci, nebo šmejdí v knihovně, ze které vytahuje jen průvodce Paříží a somatologii:oD
Tak Ondra bude buď popelář (v odpadkáči je furt) nebo bude opečovávat ženy, stále má v parádě moje laky na nehty 🙂
21. črc 2010
přijde na to, co všechno v té knihovně máte... jestli jen průvodce a somatologii, tak nemá moc na výběr 😀