icon

Jsem nějaká smutná. Prodali jsme autosedačku (vajíčko) a pán si ji před chvilkou vyzvedl. Ani jsem nečekala, že mě to tak vezme - asi mi došlo, že se tím uzavírá jedna etapa našeho života s Kubíčkem a jeho pravé miminkovství je nenávratně pryč:.o)

avatar

To mám taky.když vyřazuju věcičky,tak si říkám-to ještě nechodilv tomhle byl tady a tady🙂

30. zář 2010
avatar

Taky to znám, pořád se bráním zrušit hlubokou korbu a dát malýho do sporťáku.... Zatím sem to odložila do doby než bude potřeba fusak, pak se tam už opravdu nevejde ☹

30. zář 2010
avatar

Colette, mě takhle dneska dojal první zoubek Filípka. Adámek zatím ne, ale ten zase rajtuje po 4 a snaží se sunout po prostoru. taky už vím, že to už nejsou ta miminka...

4. říj 2010
avatar

@zlatovlaaska jéžiš, klukům už je tolik a já je ještě neviděla☹ To tak strašně letí, že se mi z toho dělá šoufl...

6. říj 2010
avatar

@collette a já toho tvýho snad jo? 😖 musíme to napravit, co ty na to? 😀

7. říj 2010